اسکوربرد ورزشی

اسکوربورد یک وسیله مهم در محیط‌های ورزشی، بازی‌ها و رقابت‌ها به حساب می‌آید. اسکوربورد ورزشی نه تنها نمایشگر امتیازات است بلکه می توان بر روی آن اطلاعاتی را به نمایش گذاشت و این اطلاعات را به‌روزرسانی نمود.

اسکوربوردهای ورزشی تولید شده توسط شرکت ایده گستر کهکشان، مدرن بوده و امکاناتی چون تنظیم وضوح تصویر، نمایش امتیازات جداگانه برای هر بازیکن و اطلاع رسانی بصورت روان را فراهم می‌کند. با اسکوربورد ورزشی مربیان و تماشاگران قادرند در هر لحظه از بازی، اطلاعات دقیقتری از عملکرد بازیکنان و جریان بازی کسب کنند. علاوه بر این امکانات، کیفیت ساخت و بدنه اسکوربورد ورزشی از اهمیت بالایی برخوردار است بطوریکه باید در برابر ضربه‌ها و برخورد توپ از مقاوت بالایی برخوردار باشد.

خرید اسکوربرد ورزشی

با توجه به وجود انواع اسکوربوردهای ورزشی، مهم است که پیش از خرید اسکوربورد ورزشی، باید ابتدا کارایی هر اسکوربورد را بدانید تا بتوانید با توجه به نیازهای مجموعه خود اقدام به خرید اسکوربورد ورزشی نمایید. اسکوربوردهای ورزشی مخصوص داخل سالن در دو نوع تک‌منظوره و چندمنظوره ساخته می‌شوند با این تفاوت که اسکوربوردهای تک‌منظوره صرفاً برای یک ورزش خاص طراحی و تولید شده‌اند و استفاده از آنها در ورزش‌های دیگر ممکن نیست. به عنوان مثال، اسکوربورد فوتبال برای استفاده در بسکتبال مناسب نیست.

قیمت اسکوربورد ورزشی

قیمت اسکوربورد ورزشی به واسطه متغیرهایی نظیر نوع، ابعاد، جنس بدنه، کیفیت ساخت، و تک یا چند منظوره بودن آن قیمت گذاری می شوند و همچنین، هرچه امکانات آن بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. انتخاب نوع و ابعاد اسکوربورد باید بر اساس نیازها، محل نمایش، و کاربرد مورد نظر صورت گیرد.

به طور کلی، امروزه اسکوربوردهای دیجیتال چند منظوره نسبت به سایر نوع‌ها از لحاظ کاربرد و قیمت، انتخاب ایده‌آل‌تری به نظر می‌رسند. اسکوربورد ورزشی دارای قابلیت و امکاناتی نظیر حمل و نقل آسان، تعداد نمایش‌های متنوع، جنس صفحه و نمایشگر، مصرف انرژی، تنظیم سهولت، نوع و کیفیت باتری، تعداد لامپ‌های LED، و تکنولوژی‌های پیشرفته بهره‌مند هستند. این متغیرها به طور مستقیم بر قیمت تاثیر گذارند. برخی از اسکوربوردهای دیجیتال مجهز به خطوط روان هستند که امکان نمایش متن دلخواه را فراهم می‌کنند و این نوع اسکوربورد های ورزشی از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

فروش اسکوربرد ورزشی

اسکوربوردها دارای انواع مختلفی هستند که در بین آن ها فروش اسکوربورد ورزشی دیجیتال چند منظوره از دیگر اسکوربرد های ورزشی بیشتر می باشد. اسکوربرد ورزشی با توجه به اندازه‌های متنوعی که دارد، امکان سفارشی سازی بر اساس ابعاد هر سالن ورزشی را دارا می باشد. در خرید اسکوربرد ورزشی، به کیفیت ساخت و جنس اسکوربورد توجه نمایید. برای اطمینان از خرید بدون نگرانی، توصیه می‌شود از مراکزی اقدام به خرید نمایید که دارای سابقه باشند.

شرکت ایده گستر کهکشان، تولید کننده انواع اسکوربرد فوتبال، اسکوربرد هندبال، اسکوربرد والیبال، اسکوربرد بسکتبال، اسکوربرد جودو، اسکوربورد جوجیتسو، اسکوربرد کاراته، اسکوربرد کشتی، اسکوربرد واترپولو، اسکوربرد بدمینتون، اسکوربرد تنیس، اسکوربرد والیبال ساحلی، تابلو تعویض فوتبال، اسکوربرد رزمی، اسکوربرد کیک بوکسینک، اسکوربرد پینگ پنگ.شرکت ایده گستر کهکشان، تولید کننده اسکوربرد و تابلو LED با بهترین متریال با تکنولوژی روز